ÇATIDA YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

ÇATIDA YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

ÇATIDA YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

Teknolojinin gelişmesi ile beraber yapı ve inşaat alanında kullanılan ürünler de her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Çeşitli malzemelerin kullanıldığı yapılarda ise aranılan en önemli özelliklerden biri sağlam ve dayanıklı olması oluyor. Son zamanlarda hızla artan doğal afetler ve çeşitli sorunlar ile yapı malzemelerinin ölüm riskini en aza indirecek olması da önem taşıyor. Evimizin, yaşam alanlarımızın veya iş yerlerimizin en önemli yerlerinden birinde çatıda yeni nesil çözümler ise şu şekilde sıralanıyor. 

Çatıda yeni nesil ürünleri baz alırken çatının;
sağlam
pratik
dayanıklı
hafif malzeme
kolay monte edilebilir yapıda olmasına dikkat edilir. Tüm bu özellikleri taşıyan ürünlerin en başında ise çelik malzeme kullanılarak elde edilen çatılar gelir. Son zamanların en önemli çatı markalarından biri olan Roof Çatı çelik malzeme kullanılarak elde edilen çatıların öncüsü olmuştur. 

Roof Çelik Çatı 
2017 yılında, işinin uzmanı mühendisler tarafından, var olan çatı anlayışına farklı bir boyut katmak adına Bursa’da kurulmuştur.  Yurt dışında, özellikle Kanada ‘da iş gücü ve maddi harcamaları en aza indirgeyen sistemi ile oldukça tercih edilen oval çelik çatı sistemini, Türkiye’ye tanıtmak ve piyasanın öncü kuruluşu olmak için müşteri memnuniyetini, güler yüzü ve hızlı hizmeti ilke edinmiş bir firmadır.  Yurtiçi ve yurtdışı yenilikleri her zaman yakından takip eden anlayışlı firmalar arasında yer alır. 

Kaliteye önem veren şirket anlayışı ile Roof Çelik Çatı Sistemleri, güven ilkesi ve kalite anlayışıyla dün ve bugün olduğu gibi, ebediyen ilkelerinden vazgeçmeden büyümeyi hedeflerken benimsediği kurallardan vazgeçmeyecek şirket anlayışına sahiptir.  Her zaman en iyi hizmet ve güvenilir malzeme ile yapı ve inşaat sektörüne yön vermeyi hedefler. Çelik malzemeye oval şekil vererek, çeşitli boy ve ebatlarda çatılar üretir. 

Piyasanın öncü kuruluşu olmanın getirdiği başarı ile müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı sağlayan Roof Çelik Çatı Sistemleri kaliteli işi, en hızlı şekilde ve iş gücü tasarrufuyla müşteri ile buluşturmaya ve gün geçtikçe büyümeye devam edecek, müşteri memnuniyetinin yanı sıra yeni nesil çatı çözümleri ile hizmet verecektir.

Top