ÇELİK ÇATI FİYATLARI

ÇELİK ÇATI FİYATLARI

ÇELİK ÇATI FİYATLARI

Çelik çatılar son zamanların en büyük teknoloji üsleri kullanılarak ortaya çıkarılmış, son derece sağlam ve dayanıklı çatılardır. Aynı zamanda hafif çelik malzeme kullanılarak üretildiği için deprem ve diğer afetler karşısında yapının dayanıklı olmasını sağlar. Doğal afetler sonucunda can ve mal kaybının en aza inmesinde etkilidir. 

Çelik çatı fiyatları hakkında net bilgi alabilmek mümkün değildir. Her markanın metrekare hesabı çalıştığı çelik çatılarda, metre fiyatı değişiklikler göstermektedir. Çelik çatıyı malzeme kalitesi en yüksek ancak birim maliyeti en düşük şekilde sunan firmalar ile iş birliği yapmak gerekir. Bu firmaların başında gelen Roof Çelik Çatı, çelik çatı fiyatlarında en düşük metrekare veren firmalardan biridir. Kaliteyi pahalıya getirmeyeceğiniz, tamamen sizin seçenekleriniz içerisinde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. 

Çelik yapı malzemelerinin tercih edilme sebeplerinin en başında güvenli olması gelirken, doğa olaylarına karşı diğer çatı ve yapı malzemelerine oranla daha sağlam olması ve deprem gibi bir doğal afet karşısında can ve mal kaybını en aza indirmesi de tercih edilmesinde etken rol oynuyor. Doğal afetlere dayanıklı bir yapısı olmasının yanı sıra, geri dönüşümünün kolay olması ve kullanım alanlarının çeşitli olması çelik yapı sistemlerine olan ilgiyi arttırıyor. 
Roof Çelik Çatı, Türkiye çatı sektörünü çelik ile tanıştırırken çelik çatının kullanım alanını arttırmayı ve daha sağlıklı, güvenli yapılar ile halkı buluşturmayı hedefliyor. İnsan sağlığı ve pratikliği açısından sıklıkla tercih edilmeye hazırlanan Roof Çatı sistemlerinin kullanım alanlarının çokluğu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Roof Çelik Çatı Fiyatları ile ziraat sektöründe hangarlar da ve depolama işlemlerinde alan büyüklüğü açısından kolaylık sağlar.
Endüstriyel sektörde imalat sonrası çıkan atıkların saklanmasında kullanılır.
Fabrika ve imalathanelerin inşası sırasında pratik yapısı ile zaman tasarrufu edilmesine yardımcı olur.
Tarımsal ürünlerin saklanmasında ürünlerin bozulmadan korunmasına destek olur.
Hayvansal barınak ve ahırlarda direk gerektirmeyen yapısı ile alandan tasarruf sağlar.
Bakım gerektirmeyen dayanıklı yapısı ile atölye ve otomobil tamirhanelerinde uzun süre kullanım sağlar.
Havaalanı, otopark ve otogar gibi açık hava ortamlarında doğa koşullarına karşı dayanıklı yapısı ile araç korunmasına yardım eder.
Her türlü hava şartlarına uygun tasarlanmış korunaklı yapısı ile spor tesislerinde dört mevsim faaliyet sağlar.
Düşük bütçe ile sökülebilir ve kolay taşınabilir yapısıyla perakende mağazalarda defalarca sökülüp tekrar kullanılabilir kolaylıktadır.

Top