ÇELİK FABRİKA BİNALARI

ÇELİK FABRİKA BİNALARI

ÇELİK FABRİKA BİNALARI

Çelikten farklı şekillerde yararlanılabilmektedir. Sadece çelik çatı olarak uygulanabileceği gibi çelik fabrika binaları da inşaa edilebilmektedir. Hem kolay hem de uygun fiyata yapılabilen bu fabrika çeşidi sıkça tercih edilmektedir.

Çelik fabrika binaları çeliğin kalitesinden dolayı oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı bir fabrika oluşumu sağlar. Ayrıca eğer istenirse yalıtım malzemesi kullanılarak yalıtım sağlanabilir ve bu sayede ısı ve ışık gibi durumlardan tasarruf edilebilir. Çeliğin çok amaçlı kullanım sağlamasından dolayı fabrikalarda, yüzme havuzlarında, ahırlarda ya da hangar gibi her türlü alanda görebilmek mümkündür.

Kullanılacağı bölgenin iklimine göre yalıtımlı ya da yalıtımsız olarak tasarlanabilen çelik fabrika binaları ile hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. Projesinin kullanılacağı bölgeye ve amaca uygun olarak tasarlanacağı çelik yapılar sayesinde istenirse daha sonradan demonte hale getirilerek taşınıp başka yere de kurulumu sağlanabilir. Ayrıca bunun haricinde fabrikaların çelikten yapılması yangın gibi durumlarda da daha yüksek koruma sağlamış olur.

İstenilen yükseklikte ve boyutta üretilebilen çelik fabrika binaları normal fabrikalarda kullanılan farklı malzemelere kıyasla daha uygun ve pratiktir. Ayrıca çeliğin normal renginin gri olmasına karşı tercih edilen renkte de üretim sağlanabilmektedir. Yapılacak olan projeye göre zaman belirlemesi yapılır ve bu şekilde teslimi sağlanır. Sizde hayal ettiğiniz projeyi bizimle paylaşın size en uygun şekilde planlamasını yapalım.

Top