KENETLİ SİSTEM NEDİR?

KENETLİ SİSTEM NEDİR?

KENETLİ SİSTEM NEDİR?

Kenetli sistem uzun ömürlü, estetik ve garantili bir kaplama sistemidir. Bu işlemle birlikte yapılan kaplama sisteminin geçirimsizliği sağlanmış olur.

Kenetli sistemin özellik ve performans açısından sıralamak mümkündür.

Geçirimsizlik: Adından da anlaşılacağı gibi yüzeyinde herhangi bir delik olmadığı için sızıntı riski yoktur. Bu sayede herhangi bir yağmur ya da kar durumlarında sızıntı riski ortadan kalkmış olacaktır.

Verimlilik: kenetli çatı sistemleri oldukça dayanıklı ve tüm kaplama sistemlerine uygundur. Bakım gerektirmeden her çeşit kullanıma uyum sağlar.

Uzun ömürlü kullanım: boyalı sac ile yapıldığından paslanmazlık garantisi sunan bir sistemdir. Bu sayede bina ömrü ile orantılı bir kullanım ömrü vardır.

Maliyet: kenetli çatı sistemleri hafif olmasına rağmen oldukça sağlamdır. Yatırım maliyeti düşük olacağından direk olarak maliyette de uygunluk gözlemlenir.

Kenetli sistem çatılarının kullanım alanlarına göre birçok avantajı mevcuttur. Evlerin çatılarında kenetli sistem kullanmak şık ve estetik bir görüntüye sahip olmak için sıkça tercih edilen bir durumdur. Ayrıca geçirimsizlik özelliğinden dolayı her türlü mevsime ve hava şartına uyum sağlar. Bunun yanı sıra farklı renk seçenekleri ile beraber kullanılacak olan alana uyum sağlamış olur. Hızlı montaj özelliği ile de müşteriyi bekletmeden en kısa sürede en iyi şekilde teslimat sağlanır.

Hemen hemen istenen her yerde rahatlıkla kullanılabilen kenetli çatı sistemleri hem dayanıklı hem de hesaplı olmasıyla birlikte yeni nesil çatı sistemleri arasında en çok tercih edilen sistemlerden biri olmuştur. Sizde dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım için kenetli sistem çatıları tercih edebilirsiniz.

Top