En Sağlam Çatı

En Sağlam Çatı

En Sağlam Çatı

Çelik yapı malzemelerinin tercih edilme sebeplerinin en başında güvenli olması gelirken, doğa olaylarına karşı diğer çatı ve yapı malzemelerine oranla daha sağlam olması ve deprem gibi bir doğal afet karşısında can ve mal kaybını en aza indirmesi de tercih edilmesinde etken rol oynuyor. Doğal afetlere dayanıklı bir yapısı olmasının yanı sıra, geri dönüşümünün kolay olması ve kullanım alanlarının çeşitli olması çelik yapı sistemlerine olan ilgiyi arttırıyor.

Kaliteye önem veren şirket anlayışı ile Roof Çelik Çatı Sistemleri, güven ilkesi ve kalite anlayışıyla dün ve bugün olduğu gibi, ebediyen ilkelerinden vazgeçmeden büyümeyi hedeflerken benimsediği kurallardan vazgeçmeyecek şirket anlayışına sahiptir. Piyasanın öncü kuruluşu olmanın getirdiği başarı ile müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı sağlayan Roof Çelik Çatı Sistemleri kaliteli işi, en hızlı şekilde ve iş gücü tasarrufuyla müşteri ile buluşturmaya ve gün geçtikçe büyümeye devam edecektir. En sağlam çatı firmaları arasında yer alan Roof Çelik çatı tamamen çelik malzeme kullanarak çatı oluşturur.

Çelik Çatı Malzemeleri
Alüzink
Alüminyum ve çinko, birbirine yakın yüzde oranları (% 55 alüminyum, % 43.4 çinko ve % 1.6 silisyum alaşımı) ve elde ettiği gümüşi çiçekli görünümü ile çelikte mükemmel bir uyum yaratır. Sonucunda da çeliğin dayanım gücü artar, çinkonun koruyucu özelliği ve alüminyumun kararlılığı ile olağanüstü bir birliktelik oluşur.

Galvanizli Sac
DKP'den ürünün fiziksel ve mekanik özellik kazandığı haddeleme (sacın bir taraftan gerilirken diğer taraftan preslenmesi sonucu inceltilmesi) işleminden sonra FH olarak adlandırılan soğuk haddelenmiş sac elde edilmektedir.

Boyalı Sac
Boyanmaya uygun metal malzemenin kesintisiz bir hat boyunca çeşitli kimyasal işlemler ile temizlenmesi ve boyaya hazır hale getirilmesi sonrasında, metalin yüzeyine temas eden merdanelerin hattında likit organik boya ile boyanması, ve bu işlemin ardından kesintisiz bir şekilde bobin halinde sarılması işlemlerine verilen addır.

Farklı iklim tiplerinde ve doğal ortam koşullarında en uygun kullanılacak ürünlerden biri olan Roof Çelik Çatı, farklı tipleri ile de en uygun hizmeti vermeyi amaçlar. 3 farklı tip sayesinde farklı alanlarda, farklı modelleri ile tercih edilir.

Top