NEDEN ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÇATI?

NEDEN ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÇATI?

NEDEN ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÇATI?

Çelik çatılar, farklı şekillere girebilen ve istenilen ölçüye göre yapılabildiğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Çelik çatılar, çelikten üretildiğinden dolayı diğer çatı çeşitlerine göre daha dayanıklıdır. Bu sebeple doğal afetlere karşıda güvenle kullanılabilen çatı modellerindendir.

Çelik konstrüksiyon çatılar fiyat olarak daha hesaplı ve pratiklerdir. Bu sebeple cebini düşünen kişiler içinde avantaj sağlamaktadır. Bunun haricinde çelik çatılar hafif yapılar olduğu için taşınması ve monte edilmesi de kolaydır. Hafif yapılar monte edilirken ağır çatı modellerine göre kolaylık sağladığından dolayı iş gücüde azalmaktadır. Bu şekilde işçiye verilecek olan maliyet azaldığından ödenecek tutarda doğru orantıda azalmış olur ve hesaplı bir çelik çatı sahibi olmuş olursunuz.

Çelik konstrüksiyon çatılar her mevsime uyum sağladığı için yaz kış fark etmek sizin tercih edebilirsiniz. Isı ve soğuğa karşı dayanıklı olan çelik çatı sistemleri ile herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanımın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca çelik konstrüksiyon sistemleri her mevsime uyum sağladığından dolayı her alana istenilen ölçüde monte edilebilmektedir.

Çelik çatılar her alanda kullanılabilen yapılardır. Örneğin, spor salonundan hayvan barınaklarına, iş yerlerinden evlerin çatılarına kadar daha birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Çelik çatılar çok yönlü kullanımlarından ve pratik olmalarının yanı sıra oldukça estetik ve göz alıcı bir görüntüye de sahiptir. Normalde çelik çatıların rengi gri olmasına rağmen istenirse arzu edilen renkte boyanabilmektedir.

Çelik çatılar her mevsime uygun olmasının dışında ev çatısı olarak kullanılacaksa poliüretan köpük ile yalıtımda yapılabilir ve dayanıklılığı ekstra arttırılabilir. Çelik çatıda kalite ve güven için Roof Çelik Çatı sistemleri her daim bir telefon kadar yakınınızda…

Top