Kurumsal

Firmamız Hakkında

Roof Çelik Çatı firması 2017 yılında, işinin uzmanı mühendisler tarafından, var olan çatı anlayışına farklı bir boyut katmak adına Bursa’da kurulmuştur.

Yurt dışında, özellikle Kanada ‘da iş gücü ve maddi harcamaları en aza indirgeyen sistemi ile oldukça tercih edilen oval çelik çatı sistemini, Türkiye’ye tanıtmak ve piyasanın öncü kuruluşu olmak için müşteri memnuniyetini, güler yüzü ve hızlı hizmeti ilke edinmiş bir firmadır.

Kaliteye önem veren şirket anlayışı ile Roof Çelik Çatı Sistemleri, güven ilkesi ve kalite anlayışıyla dün ve bugün olduğu gibi, ebediyen ilkelerinden vazgeçmeden büyümeyi hedeflerken benimsediği kurallardan vazgeçmeyecek şirket anlayışına sahiptir.

Piyasanın öncü kuruluşu olmanın getirdiği başarı ile müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı sağlayan Roof Çelik Çatı Sistemleri kaliteli işi, en hızlı şekilde ve iş gücü tasarrufuyla müşteri ile buluşturmaya ve gün geçtikçe büyümeye devam edecektir.

 

Firmamız Hakkında

Roof Çelik Değerler ve İlkelerimiz

Değerler & İlkelerimiz

Adaletli İş Ahlakı
İşlerimizde ve ilkelerimizde adalet ile hareket eden bir firmayız.
Şirket İtibarı
Şirket olarak itibarımızı koruyacak, başarılı çalışmalarda bulunmak bizim için önemlidir.
Severek Çalışmak
Şartlar ne olursa olsun kurumumuza ve insana değer katacak projeler de işimizi severek çalışırız.
İnsan Merkezli Çalışmak
Şirket olarak tüm faaliyetlerimizi insan hayatını geliştirmeye adarız.
Yeniliklere Açık Olmak
Şirket olarak iş modellerini ve faaliyet alanını sürekli geliştirmeye önem veririz.
Hızlı Hizmet Anlayışı
Şirket olarak yapabileceğimiz en hızlı ve özenli şekilde işimizi bitirmeye özen gösteririz.


Roof Çelik Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz

Roof Çelik Çatı Sistemleri her zaman müşteri memnuniyetini ve kalite politikasını önde tutması ile değer yaratan, sektörünün öncü firmasıdır. Kalite de öncü olmak adına çalışmalarda bulunmak ve faaliyet alanı içinde örnek olarak yoluna devam etmek misyonudur.

Küresel pazarda yarattığı değerler ile büyümeyi hedefleyip, faaliyet alanında öncü geleceğe oynarken, yaratıcı çözümler üreten teknoloji ve çalışma yapısı ile fark yaratan, bireye ve çevreye saygılı bir dünya şirketi olmak vizyonudur.

Roof Çelik Whatsapp İletişim Hattı