NEDEN ROOF ÇELİK ÇATI

NEDEN ROOF ÇELİK ÇATI

NEDEN ROOF ÇELİK ÇATI

Bursa’da faaliyet alanına başlayan Roof Çatı firması, çelik yapıların özelliklerini kullanarak çelik çatı üretimi yapmakta olan bir firmadır. Son derece düzenli ve sistemli çalışma şeklini benimsemiş olan Roof Çatı, çelik yapı malzemelerinin şekillenmesinde etkin rol oynayan bir firmadır. Kaliteli ve güvenli iş ahlakını benimsemiş ve bu ahlak doğrultusunda çelik yapı ürünleri ile beraber çelik çatı hizmeti vermektedir. 

NEDEN ROOF ÇATI 
Roof Çatı, kaliteli ve güvenli çelik çatı üretimi yapmanın yanı sıra paslanmaz özellikteki çelik yapı malzemesi kullanmaktadır. Çatıların daha güvenli ve koruyucu olması için hizmet veren ve hizmet ilkelerinden asla vazgeçmeden çelik çatı üretimi yapan Roof Çatı, çelik yapı malzemelerini dönüştüren firmalar arasında başı çekmektedir.

Çelik Yapı malzemeleri ile çelik çatı üretimi yapmanın yanı sıra, paslanmaz özellikteki hafif çelikleri kullanması ve son derece sistemli çalışarak üretim yapması Roof Çatı’yı rakiplerinden ayıran bir özellik olmuştur. Zaman ve mekandan tasarruf etmemizi sağlayan çelik yapı malzemesini, çelik çatı ile birleştiren, pratik ve tasarruflu çatı sistemini hayatımıza taşıyan Roof Çatı, çelik çatının aranılan ismidir. 

Uzun süre paslanmadan ve bakım gerektirmeden kolay ısı yalıtımı sağlanan çelik çatılar ile hayatımıza giren Roof Çatı markası, her geçen gün piyasada kendisini kanıtlayarak var olmaya devam edecektir. Rakiplerinden ayrı bir çelik çatı anlayışını piyasaya tanıtmaya devam edecek olan Roof Çatı zaman ve paranın cebinize kalmasını sağlayacak ve sağlıklı bir hayat geçirmenize imkan verecektir.

-Roof Çelik Çatı, Maliyet açısından uygun yapılardır. 
-Çelik Yapı, Yapım aşamasında zaman tasarrufu oluşturur. 
-Roof Çatı, Yapı alanındaki direk kullanımını azalttığı için mekan tasarrufuna yardımcı olur. 
-Çelik Çatı, Havalandırma kolaylığı ile ferah bir ortam avantajı sağlar. 
-Çelik Yapı, İhtiyaç doğrultusunda özel projelere uygulanabilir. 
-Roof Çatı, Her türlü hava koşuluna ve depreme karşı dayanıklıdır. Yıkılmaz, paslanmaz. 
-Çelik Çatı, Uzun süre bakım gerektirmeden kullanılır. 
-Çelik Yapı, Pratik yapısı ile kolayca sökülüp, tekrar monte edilebilir. 
-Roof Çatı, Ucuz ve kolay nakliye ile taşınması basittir. 
-Çelik Çatı, Kolay bir şekilde ısı yalıtımı sağlanır. 
-Çelik Yapı, Zemin hazırlandıktan sonra maksimum 1 ay içinde monte edilir.

Top