ROOF ÇELİK ÇATI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

ROOF ÇELİK ÇATI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

ROOF ÇELİK ÇATI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Çelik çatı firmalarının en büyüklerinden olan Roof Çelik, 2017 yılında, işinin uzmanı mühendisler tarafından, var olan çatı anlayışına farklı bir boyut katmak adına Bursa’da kurulmuştur. Her geçen gün işlerine yeni başarılar eklemeye devam eden firma, ticari faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. 1 sene kadar kısa bir süre içerisinde Sakarya Karasu Limanı, Ardahan Şantiyesi, Orhaneli Göktepe Müstakil Evler Projesi, Tekirdağ Şantiyesi, Turan Köy Şantiyesi, Kütahya Spor Salonu, Söğüt Projesi ve Bursa Sosyal Tesislerinin yapımını tamamladı.

Yılın ilk yarısında tamamladığı projeler ile gündeme gelen marka, iş gücü ve maddi harcamaları en aza indirgeyen sistemi ile oldukça tercih edilen oval çelik çatı sistemini, Türkiye’ye tanıtmak ve piyasanın öncü kuruluşu olmak için çalışmalarına devam ediyor. Halen devam etmekte olan projeleri ile yapı ve inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren marka kısa süre içerisinde sektörün vazgeçilmezi olmayı başardı.

“Markamız İle Büyümeye Ve Kalıcı İşler Üretmeye Devam Edeceğiz”
İş gücü ve maddi yönden tasarrufun her zaman üretim politikasını olduklarını dile getiren firma yetkilileri “Markamız ile büyümeye devam edeceğiz. Bizim için önemli olan az iş gücü, az harcama ve kısa sürede ortaya çıkan kalıcı işler üretmek. Her zaman üretmeye ve markamızı daha iyi yerlere taşımaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Top